Общинско предприятие
„Комплекс за детско хранене“

Официален сайт

1

2

3

График за продажба на купони, списък с адресите на разливочните пунктове и график за издаване на храна



 

График за продажбата на купони в обектите за раздаване на храна

Наименование на обектa за раздаване на храна

Адрес

Ден на

продажба

Работно време

 

Тихомир”

ж.к.„Младост”, срещу бл. №7

Понеделник

10,45 ч – 12,30 ч

 

Блок № 41”

ж.к ”Възраждане”, бл.41,вх.1

Вторник

10,45 ч – 12,30 ч

 

Блок № 148”

ж.к.”Младост”, бл. №148

Сряда

10,45 ч – 12,30 ч

 

Аспарухово“

кв.“Аспарухово“, ул. „Средец“ №12 в ДЯ №9

Четвъртък

10,45 ч – 12,30 ч

 

Орехчето”

ж.к.”Младост”- Търговски комплекс ”Орехчето”, павилион №77

Петък

10,45 ч – 12,30 ч

 

Кайсиева градина”

ж.к.“Владислав Варненчик“ под бл.204, позиция 109

Понеделник

10,45 ч – 12,30 ч

 

Детска кухня №5”

ул.”Яне Сандански” №1

Вторник – за втора група

10,45 ч – 12,30 ч

Сряда – за първа група

10,45 ч – 12,30 ч

 

Модул 10”

кв.”Владиславово”, търговски комплекс над бл.№20, модул №10

Четвъртък

10,45 ч – 12,30 ч

 

Кооперативен пазар”

ЦКТ – обект № 1064, ул.”Ангел Кънчев”– срещу ОУ“К. Арабаджиев“

Петък

10,45 ч – 12,30 ч

 

Виница”

ж.к.“Виница“, ул.”Цар Борис III” №38

Понеделник

10,45 ч – 12,30 ч

 

Блок №104”

кв.”Младост”, Бл.104, вх. №10

Вторник

10,45 ч – 12,30 ч

 

Жинзифов”

ул.”Райко Жинзифов” №12

Сряда

10,45 ч – 12,30 ч

 

Фотинов”

ул.”Константин Фотинов” №9

Четвъртък

10,45 ч – 12,30 ч

 

Бриз”

ж.к.„Бриз“, ул.”Мирон Игнатов” №4

Петък

10,45 ч – 12,30 ч

 

Чайка”

кв.”Чайка”, бл. 25, вх.А

Понеделник

10,45 ч – 12,30 ч

 

Детска кухня №2”

бул.”Цар Освободител” №64

Вторник

10,45 ч – 12,30 ч

 

Мадара”

кв.“Левски”, ул.”Мадара” №26

Сряда

10,45 ч – 12,30 ч

 

Батова“

ул. „Батова“ №4, А

Четвъртък

10,45 ч – 12,30 ч

 

Чаталджа”

пазар „Чаталджа“, павилион №44

Петък

10,45 ч – 12,30 ч

 

Карамфил”

ул.”Карамфил” №25

Понеделник

10,45 ч – 12,30 ч

 

Павилион №2”

кв.”Владиславово”, пазара срещу кметството, павилион № 2

Вторник

10,45 ч – 12,30 ч

 

Блок №3”

кв.“Възраждане”, ул.„Иван Кацарски” №3

Сряда

10,45 ч – 12,30 ч

  "Победа" ул."Петко Стайнов" №12, вх.7 През Четвъртък  10,45 ч – 12,30 ч
 

Галата”

кв.“Галата“, ул. „Капитан Г. Купов“

През Четвъртък 

 

 

10,45 ч – 12,30 ч

 

Тополи”

с.Тополи, ул.“Коево“ №13

Петък

10,45 ч – 12,20 ч

 

от 01.10.2018г. на адрес:

ул.”Яне Сандански” №1

се извършва продаж

ба за тези, които

са пропуснали го репосочения гра- фик по обекти

ул.Яне Сандански №1

 

Четвъртък

14,00 ч – 17,00 ч

Петък

13,30 ч – 15,00 ч

ГРАФИК ЗА ПРОДАЖБА НА КУПОНИ  В РП "ПОБЕДА": 
НА 01.12.2022Г./ЧЕТВЪРТЪК/ ЗА ДНИТЕ: 05,06,07,08,09.12.12.2022Г. ЦЕНА 6.00 ЛВ., ЗА: 10,11.12.2022Г., ЗА: 12,13,14,15,16.12.2022Г. ЦЕНА 6.00 ЛВ., ЗА:17,18.12.2022Г. ЦЕНА 2.40 ЛВ., ОБЩА СУМА 16.80 ЛВ.
НА 15.12.2022Г./ЧЕТВЪРТЪК/ ЗА ДНИТЕ: 19,20,21,22,23.12.2022Г. ЦЕНА6.00ЛВ., ЗА: 29,30.12.2022Г. ЦЕНА 2.40 ЛВ., ЗА: 03,04,05,06.01.2023Г. ЦЕНА 4.80 ЛВ., ЗА: 07,08.01.2023Г. ЦЕНА 2.40 ЛВ., ЗА: 09,10,11,12,13.01.2023Г. ЦЕНА 6.00 ЛВ. ЗА: 14,15.01.2023Г. ЦЕНА 2.40 ЛВ., ОБЩА СУМА 24.00 ЛВ.


ГРАФИК ЗА ПРОДАЖБА НА КУПОНИ  В РП "ГАЛАТА":
НА 24.11.2022Г./ЧЕТВЪРТЪК/ ЗА ДНИТЕ: 28,29,30.11.,01,02.12.2022Г. ЦЕНА 6.00 ЛВ., ЗА:03,04.12.2022Г. ЦЕНА 2.40 ЛВ., ЗА: 05,06,07,08,09.12.2022Г. ЦЕНА 6.00 ЛВ., ЗА: 10,11.12.2022Г. ЦЕНА 2.40 ЛВ., ОБЩА СУМА 16.80 ЛВ.
НА  08.12.2022Г./ЧЕТВЪРТЪК/ ЗА ДНИТЕ: 12,13,14,15,16.12.2022Г. ЦЕНА 6.00 ЛВ., ЗА:17,18.12.2022Г. ЦЕНА 2.40 ЛВ., ЗА: 19,20,21,22,23.12.2022Г. ЦЕНА 6.00 ЛВ., ОБЩА СУМА 14.40 ЛВ.
НА  22.12.2022Г./ЧЕТВЪРТЪК/ ЗА ДНИТЕ:  29,30.12.2022Г. ЦЕНА 2.40 ЛВ., ЗА: 03,04,05,06.01.2023Г. ЦЕНА 4.80 ЛВ., ЗА: 07,08.01.2023Г., ОБЩА СУМА 14.40 ЛВ.


ДЕТСКА КУХНЯ № 1 – СОУ”П.К.Яворов”

 ОБЕКТ

 АДРЕСИ

 

 

 ИЗДАВАНЕ НА ХРАНА ИЗДАВАНЕ НА ХРАНА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ
1 Блок 3” жк”В-не”,”Ив.Кацарски” 3 10,40 ч.-12,30ч. НА МЯСТО
2 „Карамфил“ ул.“Карамфил“ №25 11,00 ч.-12,30ч. НА МЯСТО
3 „Батова“ ул.“Батова“ №4А 11,10 ч.-12,30ч. ул. "Карамфил" №25
4 „Блок 148” жк „Младост“ бл.148 11,35 ч.-12,30ч. НА МЯСТО
5 „Модул 10“ жк Вл.“Варненчик“,бл.20 10,40 ч.-12,30ч. НА МЯСТО
6 “Павилион 2” жк.”Вл.Варненчик”/пазара с/у к/во 10,45 ч.-12,30ч. "Модул 10", ж.к. "Вл. Варненчик", бл.20
7 Кайсиева градина жк Вл.“Варненчик“,бл.204 10,55 ч.-12,30ч. "Блок 3", ж.к. "Възраждане", ул. "И.Кацарски" №3
8 „Блок 104“ жк”Младост”Бл.104 вх.10 11,05 ч.-12,30ч. "Блок 3", ж.к. "Възраждане", ул. "И.Кацарски" №3
9 „Блок 41“ жк”В-не” Бл.41 вх.1 11,20 ч.-12,30ч. "Блок 148", ж.к. "Младост" бл.148
10 „Орехчето“ жк”Младост”,пав.77 11,30 ч.-12,30ч. "Блок 148", ж.к. "Младост" бл.148
11 „Тополи“ с.Тополи,ул.“Коево“ №13 11,50 ч.-12,30ч. ДК №5, ул. "Яне Сандански"№1

 

 

ДЕТСКА КУХНЯ № 2 –   бул. „ Цар  Освободител „ № 64

 

 ОБЕКТ  АДРЕС ИЗДАВАНЕ НА ХРАНА ИЗДАВАНЕ НА ХРАНА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ
  ДК № 2- на място Бул.“Цар Освободител"№64 10,45ч.-12,30ч. НА МЯСТО
1  „Чаталджа” пазар „Чаталджа”,пав.44 10,40 ч.-12,30ч. ДК №2 ,бул. "цар Освободител"№64
2  „Мадара” ул.”Мадара” № 26 11,00 ч.-12,30ч. НА МЯСТО
3  „Чайка” кв.”Чайка” Бл.25 вх.”А” 10,45 ч.-12,30ч. ул. "Мадара" №26
4  „Бриз” ж.к.”Бриз”, ул.”Мирон Игнатов” 4 11,25 ч.-12,30ч. ул. "Мадара" №26
5  „Виница” ул.” Цар Борис III”№ 38 11,40 ч.-12,30ч. НА МЯСТО
6 "Фотинов" ул. "Константин Фотинов" №9 10,55 ч.-12.30 ч. ДК №2 ,бул. "цар Освободител"№64

 

 

ДЕТСКА КУХНЯ № 5 – ул. „ Яне Сандански” № 1

   ОБЕКТ  АДРЕС ИЗДАВАНЕ НА ХРАНА ИЗДАВАНЕ НА ХРАНА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ
  ДК №5- на място Ул.“Яне Сандански“ № 1 10,45ч.-12,30ч. НА МЯСТО
1 „Жинзифов” ул.”Р.Жинзифов” № 12 10,50 ч.-12,30ч. НА МЯСТО
2 Разливочен пункт „Кооперативен пазар” Кооперативен пазар- ул.” Ангел Кънчев” 11,00 ч.-12,30ч. ДК №5, ул.. "Яне Сандански" №1
3  „Тихомир” ж.к.”Мл-ст” с/у Бл.48 11,20 ч.-12,30ч. НА МЯСТО
4 „Аспарухово” ул.”Средец” 12 11,40 ч.-12,30ч. НА МЯСТО
5 „Галата” кв.”Галата”ул.” капитан Г. Купов” 11,55 ч.-12,30ч. ул. "Средец" №12
6 "Победа" ул."Петко Стайнов" 12, вх.7 11,05 ч.- 12,20ч. ДК №5, ул.. "Яне Сандански" №1